VAVŘINEC FALLS

14. února 2008 v 14:09 | MUSKA |  What´s going on?
TAK TENLE POTOK SEM JEL ASI PO ČTVRTÝ.. SOU TACÍ CO TO JELI UŽ ?30?KRÁT? A MAJ Z TOHO PLNO KRÁSNEJCH HISTOREK:-D..
ZAČLO TO FAKT PĚKNĚ, RÁNO SEM SE PROBUDIL UPÁDLOVANEJ A SKORO UTOPENEJ PŽE SE MI ZDÁL SEN, ŽE MI PO CESTE SPADNUL KAYAK Z VLEKU A JA TO MUSEL JET NA NÁKYM KAYAKU Z RÁKOSÍ, KTEREJ SME NĚKDE VE VESNICI UKRADLI.. VE SKUTEČNOSTI VŠE DOBŘE DOPADLO KAYAK SEM MĚL NA VLEKU, HOSPODA(POTRAVINY NEBO SMÍŠENÉ ZBOŽÍ) OPEN, TAKŽE PÁREK K SNÍDANI A PO TRADIČNÍM DELFÍNÁČKYM ZEVLU SE ŠLO NA VODU..

BYL SEM DOCELA RÁD,ŽE MAM SVOJI H:3 PŽE KDYŽ SEM VIDĚL JAK LIDI NA RODEOVKÁCH A PODOBNEJCH KOCÁBKÁCH SOU V KAŽDÝ VLNCE,VLNĚ UPLNĚ MOKRÝ TAK SEM JIM NEZÁVIDĚL..
NA ZAČÁTKU JAKO POKAŽDÝ, HROZNÁ LÁVKA ASI ?40?CM NAD VODOU
NO A ASI TO NEJZAJIMAVĚJŠÍ Z POTOKU JE TOUŠICKÁ KASKÁDA..S HEZKYM DROPEM POD MOSTEM :-)
ŠEL SEM TO VOKOUKNOUT, DOSTAL SEM RADY OD VAŠKA A OD MALÝHO MAJKLA KUDY BY TO TAK BYLO NEJLEPŠÍ PŽE UŽ TAM NÁKOU CHVILI KOUKALI A FOTILI..
A ŠLO SE NA VĚC..
NETVÁŘIM SE NÁK MOC NADŠENĚ, ŽE DU DO TOHO ALE OPAK JE PRAVDOU.. TEŠIL SEM SE NA TO DOCELA DLOUHO A MYSLIM ŽE SEM JI JEL VLASTNĚ I POPRVÝ..
POD TIMHLE KRÁSNYM MOSTEM JE TED DROP TEDA SPÍŠ NAKEJ JEZ:-D
KTEREJ SE MUSÍ NAJET ASPON TROCHU DOBŘE.. JE TO ASI 2METRY VYSOKEJ SKOK POD KTERYM JE DOCELA SLUŠNEJ BUBLÁK JE TO ASI 4METRY ŠIROKY A PO OBOU STRANÁCH SOU STĚNY MOSTU TAKŽE NÁKÁ HÁZEČKA? MOŽNÁ TAK NA MAŠLI:-D HEHE..
TAKŽE STAČÍ DOBŘEJ BOOF A RYCHLEJ ZÁBĚR.. A PAK UŽ TO JE TAKOVEJ TOBOGÁN KDE STAČEJ ŠIROKÝ ZÁBĚBY A NÁKEJ TEN NÁKLON.. TAKŽE SKORO ZADARMO..
TADY PÁR FOTEK Z TAKOVÝHO ESÍČKA V KASKÁDĚ..
NO A NA KONCI ESTĚ MALEJ SCHOD KTEREJ TEDA TAKY DOKÁŽE MALINKO ROZHODIT ALE POD NIM JE VELKEJ BAZÉN TAKŽE ČAS NA ZVEDÁNÍ JE.
POSLEDNÍ SCHOD.. HM PŘI JEDNÝ JÍZDĚ MĚ ROZHODIL.. SAMOZDŘEJMNĚ ŽE TEN ŠUTR CO VNĚM JE:-D TAK SEM VYLEHNUL A NA POHODU..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luki Luki | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 12:52 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama